Akwarystyką roślinną interesuje się od ponad dwóch lat.Gdy na początku 2006 roku trafiłem do sklepu Arka Siurdy,moja akwarystyczna wiedz równa była zeru.Mój plan związany z 340 litrowym zbiornikiem to zrobienie czarnych wód dla apisto.Gdy wszedłem do sklepu ujrzałem 578 litrowego holendra i od razu wiedziałem,że zieleniak to jest to.Długie rozmowy z Arkiem,oraz pierwsze zakupy,kompletowanie sprzętu,czytanie internetu i na początku marca 2006 roku miałem wymarzonego roślinniaka.
Trzeba przyznać,że miałem wielkie szczęście 
trafiając na takiego pasjonata jak Arek.
Przestrzegł 
mnie przed wieloma błędami,więc start miałem ułatwiony.Ze względu na słabą filtrację nie obyło się bez kłopotów i po kilku tygodniach nabawiłem się zakwitu.Zmieniłem filtrację i wszystko wróciło do normy.I tak się zaczęło.
Głodny wiedzy czytałem strony i fora akwarystyczne oraz coraz częściej odwiedzałem sklep Aquabotanique.
Dziś mam za sobą już kilka aranżacji oraz debiuty w prestiżowych konkursach ADA oraz AGA.W konkursie ADA debiut wypadł nadzwyczaj dla mnie dobrze.Zająłem 254 miejsce i jak na debiut był to wynik naprawdę przyzwoity.Udało mi się również wygrać konkurs organizowany przez SMRW.W tym roku również zamierzam wystartować w tych prestiżowych konkursach.Obecnie pracuje nad RYUBOKU,które już od kilku dni dojrzewa.
Dotychczasowe osiągnięcia akwarystyczne:

Troszkę zdjęć moich poprzednich aranżacji:
Moja pierwsza aranżacja-chociaż więcej tu zasług Arkadiusza,a niżeli moich.Na tym zbiorniku uczyłem się obserwować zielsko.
<

Moja pierwsza w 100% pielęgnowana osobiście aranżacja.Tą aranżacją wygrałem konkurs SMRW i zająłem na ADA 254 miejsce

Aranżacja,którą szykowałem pod ADA2008-w ostatnim momencie zdecydowałem się jednak,że na tegoroczny konkurs  zrobię coś innego.